Recykling tworzyw sztucznych

Recykling tworzyw sztucznych

Firma Dom Recyklingu oferuje Państwu szeroką gamę usług i produktów, które dotyczą bezpośrednio przyczyniania się do ochrony środowiska przy jednoczesnym ponownym wykorzystaniu materiałów w przemyśle.

Jednym z głównych naszych zadań jest na przykład profesjonalnie realizowany recykling tworzyw sztucznych, który zapewniamy na najwyższym poziomie. Aby zadowolić maksymalnie naszych potencjalnych klientów umieściliśmy w naszej ofercie usługowej np. przemiały i regranulaty o określonych barwach, parametrach wytrzymałościowych i wskaźnikach płynięcia.

Ponadto udostępniamy też niezwykle nowoczesne i profesjonalne maszyny służące do recyklingu tworzyw sztucznych. Jest to oferta na zamówienie a czas realizacji wynosi w takich wypadkach do dwóch do trzech miesięcy. Są to przykładowo młyn DR650 SILNIK 15 KW , SITA OD 10 MM, ostrzałki do noży albo wirówki pionowe ze stali czarnej jak i nierdzewnej do tworzyw czarnych. W przypadku takiego rodzaju zamówień nasza firma wymaga zaliczki w wysokości 30 %.